Дивитися мультфільми онлайн та розвиваючі уроки для дітей українською мовою

Мої улюблені мультфільми

Усі ми в дитинстві любили дивитися мультфільми. Пам’ятаєте, як реготали над пригодами Зайця і Вовка у відомому радянському мультсеріалі «Ну, постривай»? А як бігли до телевізора, коли надходив час нової серії «Чіпа й Дейла»?   Час не стоїть на місці. Змінюється світ, змінюються ідеали, змінюємося ми самі, змінюються мультфільми. Сучасні технології додали мультфільмам реалістичності, а різноманітні спецефекти  буквально «оживили» картинку.

Які ж мультики дивляться зараз діти?  Яких героїв вони наслідують? На кого хочуть бути схожими? Над чим сміються? Якщо це стосується «хлопчачих героїв», то перш за все згадується «Людина-павук», «Бетмен», «Х-мени», «Супермен», «Трансформери» і навіть «Губка Боб». А якщо «дівчачі», то це «Вінкси», «Русалочка», «Барбі», «Друзі ангелів», «Білосніжка», «Братц», «Долина фей», «Хоробра серцем».  І звичайно, не можна не згадати таких чудових мультфільмів, як «Корпорація Монстрів», «У пошуках Немо», «Мадагаскар», «Маша і Ведмідь», «Лунтик», «Барбоскіни», «Смішарики», «Льодовиковий період», «Шрек», «Тачки», «Підводна братва» та багато-багато інших, їх із задоволенням дивляться і великі і малі.  Чи зустріли Ви серед перерахованих мультфільмів українські? Ні? Жодного? То чи не варто над цим замислитися? Чи може бракує героїв? Чи наші дівчатка не гарніші за будь-яких принцес або фей? Варто лише озирнутися і Ви побачите і принцес, і героїв, і мудреців!

Залишилося лише зробити мультфільм! Такі мультфільми створюються письменниками, поетами, художниками, композиторами, аніматорами у чудовому інтернет-проекті  під назвою «Відеопроект «З любов’ю до дітей». Наші діти варті того, щоб мативласні мультфільми!

Ви теж можете взяти участь у створенні мультиплікаційного фільму.

автор статті: Таїсія Цибульська

Leave a Comment

Adsense